Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak už jsem psala v úvodu, soustředění probíhalo ve dnech 10.-11. března 2007 v husinecké tělocvičně. Této akce se zúčastnilo možná zatím nejvíce sportovců vůbec. Mezi nimi zazářili karatisté z TJ Karate České Budějovice, Fight Clubu ČB, Netolic, Volar a Husince (resp. Z Prachatic a okolí).

Den probíhal následovně: Ráno jmse uvítali hosty a kolem půl jedenácté začal první trénink pod vedením Jiřího Faktora. Trval přibližně do 12 hodin. Potom se všichni odebrali na výborný oběd. Po delší obědové pauze nás čekal další trénink v rukou pana Beníška. Ten byl naštěstí jemnější a tak jsme nebyli tak zdrceni jako dopoledene ;-)

V 17:00 začínalo představení pro diváky, které jsme mimochodem dělali i ve čtvrtek 8.3. v ČB. Přišlo se na nás podívat docela dost lidí. K vidění byl kihon mladších žáků, kata a bunkaj (sestava a obrana) karatistů z Fight Clubu, sebeobrana, katy a kopy nás ,,Husinečáků" a na závěr mistrovská kata Hangetsu v podání pana Rolanda. Na úplném konci zazářila Karla Peldová z Fight Clubu, která předvdla bojové techniky z kickboxu a večer vedla trénink s muzikou zaměřený na kickboxaerobik. Musím uznat, že takto ukončený večer se nám povedl.

No a nakonec zasloužná odměna... Jídlo a pítí co hrdlo řáčí- velká večerní oslava

V neděli 11.3. probíhali zkoušky na STV (Stupeň Technické Vyspělosti), ale u toho jsem už bohužel nebyla, takže podrobnousti doplním pokud mi to někdo převypráví ;-)

P.S. Pár fotek ze soustředka je už ve fotogalerii! Autory fotek jsou Verča Skumancová a Filip Torres

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář